Маємо надію, що тема милосердя – дієвого, вмілого, свідомого – по-особливому доторкне сердець 200 учасників Молодої Церкви.
Багато людей щиро працювали над цим: наша Комісія разом з Єпископом Віталієм, о. Вальдемар як головний організатор ДДМ, команда Карітас-Спес, спікери, які виголошували конференції, священники та сестри, які приїхали та перебували з молоддю, музичний гурт “Реджойс”, господарі відпочинкового центру, що так затишно нас приймали…
Три команди молоді – одна з Житомира та дві з Києва, отримали реальну можливість втілення своїх “проектів милосердя” та грошову підтримку на це!
![](https://juvanima.org.ua/wp-content/uploads/2023/09/photo_2023-09-17_21-51-41-2.jpg)
![](https://juvanima.org.ua/wp-content/uploads/2023/09/photo_2023-09-17_21-51-41-3.jpg)
![](https://juvanima.org.ua/wp-content/uploads/2023/09/photo_2023-09-17_21-51-41-4.jpg)
![](https://juvanima.org.ua/wp-content/uploads/2023/09/photo_2023-09-17_21-51-41-5.jpg)
![](https://juvanima.org.ua/wp-content/uploads/2023/09/photo_2023-09-17_21-51-41-6.jpg)
![](https://juvanima.org.ua/wp-content/uploads/2023/09/photo_2023-09-17_21-51-41-7.jpg)
![](https://juvanima.org.ua/wp-content/uploads/2023/09/photo_2023-09-17_21-51-43-3.jpg)
![](https://juvanima.org.ua/wp-content/uploads/2023/09/photo_2023-09-17_21-51-43-4.jpg)
![](https://juvanima.org.ua/wp-content/uploads/2023/09/photo_2023-09-17_21-51-43-5.jpg)
![](https://juvanima.org.ua/wp-content/uploads/2023/09/photo_2023-09-17_21-51-43.jpg)
![](https://juvanima.org.ua/wp-content/uploads/2023/09/photo_2023-09-17_21-51-44.jpg)