Новини

Великий різдвяний концерт “NOEL” у Львові

01 Лютого, 2021
May be an image of 5 людей, people standing та у приміщенніВ умовах карантинних обмежень Парафія св. Йоана Павла ІІ зібрала музикантів різних конфесій з віддалених куточків України на третьому щорічному концерті “NOEL” (французькою мовою це означає “Різдво”). Зал Центру ім. Довженка був максимально заповнений згідно з нормами. Трансляція в Інтернеті та на EWTN наприкінці Різдва принесла і продовжує нести послання Різдва Христового до тисяч людей. “Таємниця Різдва в кількох нотах” – це гасло концерту за словами його ініціатора та творця Павла Ковальчика (відповідального за Літургійну службу парафії св. Йоана Павла ІІ). Меценатом і благодійником концерту є архієпископ Мечислав Мокшицький.
Концерт став святом, що принесло Добру Новину. Перші пісні виражали адвентові мольби про Спасителя. Керигматичне послання представив о. Григорій (Гжегож) Драус: “Христос народився у Святій Землі, де є найнижча у світі депресія – земля нижче рівня моря. Ісус Христос сходить в такі глибини, низини, страждання і труднощі. Тому, можливо, ми іноді довго чекаємо на Нього”. Наступні пісні об’єднаних ансамблів (хору “Voice Orchestra” та ансамблю “Кана”) у сяйві радісного різнобарвного світла прославляли прихід Спасителя. Єпископ Едвард Кава, під час своєї промови, говорив про силу молоді, яка створила цей надзвичайний концерт. Він молився і благословляв музикантів та глядачів.
Повний запис концерту “Ноель” можна переглянути в Інтернеті.
о. Григорій Драус
https://www.facebook.com/photo?fbid=240004834340761&set=pcb.240005344340710
https://www.youtube.com/watch?app=desktop&v=FU2iIeHkdis&feature=youtu.be&fbclid=IwAR0arbgXUvf76aJMm2Zl0KA0zw6ZhpHBz8Jt7G1NfRIJSIhbzdQVFzgJvXY&ab_channel=LuxMundiBand