Новини

Відбулась зустріч Комісії у справах душпавстирства молоді Київсько-Житомирської дієцезії

16 Лютого, 2023

16 лютого 2023 року в м. Бердичеві відбулася зустріч Комісії у справах душпастирства молоді Київсько-Житомирської дієцезії та деканальних душпастирів молоді. На зустрічі були присутні: єпископ-ординарій Віталій Кривицький, голова комісії – о. Міхал Воцял SDB, члени Комісії – о. Вальдемар Павелець SAC, с. Анна Заінчковська SDB, с. Ольга Станіславенко, представники молоді – Богдан Грунь, Кирило Пашківський, Кароліна Новікова та деканальні душпастирі молоді – о. Ростислав Печенюк OFM, о. Кирило Тополевський OFM, о. Рафал Мишковський OCD, о. Віталій Прилепа, о. Віталій Луковський, о. Марек Рудзь.

Голова комісії звітував про діяльність комісії за період жовтень-лютий 2022 року та представив фінансовий звіт. Кожен з присутніх душпастирів також звітував про проведену працю з молоддю в деканатах. Особливо душпастирі зосередились на викликах, які є сьогодні в роботі з молоддю в умовах війни. Єпископ висловив думку про те, що молодіжне душпастирство потребує реформ, змін. Також зауважив, що надважливим завданням сьогодні є не втратити молодь, за яку несемо відповідальність, бути коректним при плануванні заходів, виходити з власної зони комфорту та завжди йти назустріч молодій людині.

На засіданні затвердили проведення нових заходів для молоді в дієцезії на 2023 рік:

· Дієцезіальний День Дитини;

· Teenagers Days;

· Дієцезіальний футбольний турнір;

· Паломництво випускників (для учнів 9-11 класів);

· Два обов’язкові деканальні дні молоді

Також обговорили організаційні моменти таких заходів як Дієцезіальний День Молоді та Всеукраїнську молитовну ніч чування в намірі розпізнання покликання. Були обговорені основні моменти щодо Світового Дня Молоді, що відбудеться 1-6 серпня 2023 року в Ліссабоні. Присутні зауважили на необхідності підготовки молоді до свідомої участі в СДМ, щоб мати добрі плоди (формаційні матеріали для роботи з молоддю розміщені сайті juvanima.org.ua).

Наступна зустріч дієцезіальної Комісії у справах молоді та деканальних душпастирів молоді запланована на жовтень 2023 рік.