Новини

У Львові відбувся традиційний концерт NOEL!

28 Січня, 2022

21 січня,  у Центрі Довженка у Львові , відбувся вже четвертий традиційний концерт різдвяних пісень та колядок Noel.

На сцені одночасно виступило близько сорока виконавців, у складі гурту Lux Mundi, хору Cantores Dei та Noel orchestra, а також запрошених гостей – гурту Кана , Ольги Матвеєвої, Оксани Квасінської.

Зала знову поринула у містерію Різдва, передану через уже відомі традиційні та сучасні міжнародні і авторські колядки у новому аранжуванні.

Особливим гостем концерту був Митрополит Мечислав Мокшицький, який уже третій рік поспіль долучається з підтримкою цього проєкту. Він поділився, що під час дійства подумки перенісся до Ватикану, де колись разом із святим Папою Йоаном Павлом ІІ вони приймали гостей на Різдво та у невеликому колі святкували, співаючи різдвяних піснень і колядок, які Папа дуже любив.

Головний організатор заходу Павло Ковальчук зазначив, що збиратись під кінець різдвяних святкувань у Центрі Довженка спільно, немов у великому родинному колі та співати різдвяні пісні, вже стало гарною львівською традицією. Також додав, що концерт не може відбуватись без підтримки небайдужих людей, – тому щороку запрошуємо долучатись та допомагати у реалізації цього проєкту. «Ми маємо багато планів, аби Noel могли пережити якомога більше людей, і не лише у Львові, але для цього ми потребуємо вашої підтримки і ми безмежно вдячні кожному, хто долучається»