Новини

Тезе: наступна новорічна зустріч європейської молоді відбудеться в Любляні

09 Січня, 2023
Настоятель екуменічної спільноти Тезе оголосив місце проведення 46-ї новорічної зустрічі молоді, яка вперше відбуватиметься у Словенії.

«Через рік відбудеться 46-та європейська зустріч. Вона відбудеться у країні, де дружні стосунки з Тезе існують віддавна. Однак, ця європейська столиця ще ніколи не приймала таку зустріч», – сказав брат Алоїз, настоятель екуменічної спільноти в Тезе, оголошуючи про те, що від 28 грудня 2023 року до 1 січня 2024 цей етап «Паломництва довіри на землі» прийматиме столиця Словенії місто Любляна.

Брат Алоїз зробив це оголошення під час вечірньої молитви в п’ятницю, 30 грудня 2022 р., в рамках 45-ї європейської зустрічі, що відбувається у місті Росток на північному сході Німеччини. Ділячись думками про необхідність постійного навернення, що стосується також і інституційного виміру Церков, настоятель спільноти повідомив про ще одну зустріч, що відбудеться 30 вересня 2023 року і буде присвячена шуканню «нового обличчя Церкви», яка покликана бути «спільнотою, що слідує за Христом, переможцем зла, яка стає близькою з тими, хто страждає, яка виявляє приховану присутність Бога у світі».

«Я ще не можу сказати вам щось більше, оскільки оголошення буде дане наприкінці січня з нагоди тижня молитов за єдність християн. Але вже тепер заохочую запам’ятати дату», – сказав він, наголошуючи на тому, що для того, аби бути «Божим людом», ми повинні «слухати людей із узбіч наших суспільств, а також тих, хто став жертвами зловживань і будь-якої форми насильства».

Джерело: vaticannews.va