FacebookTwitterGoogle+Представник молоді Кам‘янець-Подільської дієцезії у комісії зі справ душпастирства молоді. Студентка УКУ Share the NewsFacebookTwitterGoogle+ 0 Comments Анна Векілова Ірина НазаренкоСхожі новини 13 0Париж: Спільнота Тезе очолить молитви під час Олімпійських ігор 61 0Папа молоді: Господь завжди простягає руку, щоб підвести нас, коли падаємо 152 0ШКОЛА ДУШПАСТИРІВ МОЛОДІ. Розпочинаємо запис учасників. 58 0Кармелітські дні молоді 8-11.08.2024 45 0Параґвай: континентальна зустріч молодіжного душпастирства