Новини

Стартує набір в ШКОЛУ ДУШПАСТИРІВ МОЛОДІ

18 Березня, 2021
Школа Душпастирів Молоді – це плід Комісії у справах душпастирства молоді при Конференції Єпископату Римсько-католицької Церкви в Україні.
Ціллю цієї Школи є допомагати дієцезіям, парафіям, Орденам та монашим згромадженням, а також молодіжним групам РКЦ в Україні в піднесенню якості, вже провадженого через них душпастирства молоді.
Такі формаційні зустрічі є дуже важливими, адже добре розуміємо, що часто у праці з молоддю бракує фахового підходу до цього душпастирства. Тим більше, що сьогоднішня молодь, навіть якщо вона ніколи цього не визнає, чекає і потребує таких людей, які будуть її супроводжувати у правильному напрямку.
Учасниками Школи є священики, богопосвячені особи та аніматори молоді. Одним словом, особи, котрі призначені, налаштовані та готові до праці в молодіжному секторі. Тому організовуючи навчання та тренінги для них, надіємося, що душпастирі молоді зможуть удосконалити свої вміння та знання.
Формат Школи – це однорічний цикл, котрий ділиться на три етапи, тобто 3 з’їзди в рік, котрі організовуються весною, осінню та зимою.
Звичайно, перш, ніж щось подібне організувати, є дуже важливим знайти компетентних осіб і фахівців з проведення навчання та тренінгів для душпастирів молоді. Тому ми запрошуємо доповідачів, котрі постійно працюють або працювали у сфері душпастирства молоді та добре знають і розуміють сучасну молодь, їхні проблеми, а також їхні прагнення.
Сердечно запрошуємо та чекаємо на нашій Школі Душпастирів Молоді!
Кошт участі 2200 гривень.
Увага! Кількість місць обмежена
Для реєстрації потрібно заповнити анкету
За будь якою інформацією звертайтесь за номером телефону 0671210626 – о. Юстин.