Новини

Служити молоді. Курси душпастирства молоді для семінаристів Києво-Житомирської дієцезії

23 Квітня, 2023

Ось і закінчились курси душпастирства молоді. Семінаристи їдуть до Києва. Останні три дні зустрічей пройшли також активно і корисно.

В четвер 20 квітня с. Анна Зайнчковська fma з аніматорками Олівією та Софією показали на практиці роботу в дитячому таборі.

Раїса Краєва, Голова Ради Одеського відділення НОСУ, ознайомила семінаристів з діяльністю скаутських організацій, а для кращого засвоювання матеріалу, учасники курсів грали в ігри, зав’язували вузли та проходили квест

Важливою темою для семінаристів став духовний супровід, про яке розповів о. Юстин Копитко OFM (Національний відповідальний за тренінги душпастирів молоді). На прикладі дороги в Емаус вони розбирали якості справжнього духовного наставника.

Закінчив курс о. Якуб Гонцяж OP конференцією про захист неповнолітніх у Католицької Церкві, яка викликала живий інтерес у слухачів. Після лекції о. Якуб розбирав з семінаристами вирішення різних ситуацій, які можуть трапитись у душпастирській діяльності.

Курс закінчився і ми надіємось, що ті знання, що отримали хлопці, обов’язково знадобляться в їхньому священичому служінні.

Комісія у справах душпастирства молоді