Новини

«Сила надії». Книга, що зібрала роздуми Папи про пандемію

05 Травня, 2021
Ватиканське видавництво опублікувало книжку, до якої увійшли уривки з промов та проповідей Папи Франциска на тему пандемії.

«Сила надії. Думки в час пандемії», – таку назву має книжка, опублікована нещодавно Ватиканським видавництвом, до якої увійшли уривки з промов та проповідей Папи Франциска на тему пандемії. Ці роздуми збагачені фотографіями, здійсненими Vatican Media під час Надзвичайного молитовного заходу на площі Святого Петра 27 березня 2020 року.

«Це духовна вакцина для зцілення ран, які вірус залишив у наших душах», – зазначив кардинал Джанфранко Равазі, Президент Папської ради з питань культури, у передмові до книжки. Він додав, що пандемія Covid-19 мала великий вплив на соціально-культурну й на релігійну сфери: як віруючим, так і невіруючим вона допомогла відкрити багато духовних реалій, вона переписала шкалу цінностей, навчила відкидати зайве і зосереджуватися на суттєвому, змусила подивитись в очі смерті. Але, насамперед, як підкреслив кардинал Равазі, пандемія виявила найвищу людську та релігійну цінність, якою є любов.

Світлана Духович – Ватикан

www.vaticannews.va