Події

Школа «Всесвіт» з Житомира стала салезіянською

25 Січня, 2020

24 січня 2020 р. відбулася урочиста передача прав власності на Україно-італійську приватну школу “Всесвіт” I-II-III ступенів м. Житомира від благодійного фонду “Арка” до «Делегатури Ордену Святого Франциска Сальського Львівської Митрополії Римо-Католицької Церкви в Україні». Після декількох років співпраці та підготовки відповідний документ підписали представник фонду Віталій Нагалевський та о. Мар’ян Куц, настоятель делегатури ордену салезіян. Також змінюється формулювання назви навчального закладу: замість «україно-італійська» тепер буде «салезіянська».

Школа “Всесвіт”  була створена у 1994 р. з величезного бажання групи батьків та за допомогою італійських меценатів, щоб забезпечити дітям  цілісну освіту і виховання на базі християнських цінностей. Від початку роботи керівництво закладу зробило своєю метою духовно-моральне виховання дітей, сприяння інтелектуальному розвитку, створення умов для реалізації індивідуальних здібностей і талантів кожного учня. На сьогодні у «Всесвіті» здобувають освіту близько 200 дітей.

Програма навчання  у «Всесвіті» включає обов’язкову для кожної української школи державну програму, спецпрограму з вивчення італійської та англійської мови, а також широкий вибір факультативів, гуртків за інтересами. Система «класс-група» забезпечує цілісність навчального процесу, бо навчальний клас поєднаний з групою продовженого дня, під час якого здійснюються розвиваючі програми. З 2007 році в освітньому закладі запроваджено інклюзивну освіту, відбувається включення дітей з особливими потребами в загальний навчально-виховний процес.