Події

ШКОЛА ДУШПАСТИРСТВА МОЛОДІ. 3 сесія

09 Грудня, 2019

5 грудня у Брюховичах розпочалася третя і остання сесія ШКОЛИ ДУШПАСТИРСТВА МОЛОДІ. Почалася зустріч Святою Месою, яку очолив єпископ Едвард Кава. В своїй проповіді він підкреслив, що необхідно дбати про нові покликання, але теж не менш важливим є підтримувати тих, які вже є покликанні і дбати про їх розвиток і святість життя, тоді теж зродяться і нові покликання. Не знеохочуватися, більше радіти, тим, що ми робимо, що маємо, не ходити із сумними гримасами, а йти і бути з молодю – заохочував проповідник. Теж єпископ пригадав, що підбивши підсумки проведення Року святості подружжя та сім`ї в Україні єпископи вирішили наступний рік присвятити покликанням. Оскільки родина є середовищем, де народжується і зростає покликання. Це час особливої молитви за нові покликання до священства та чернечого життя, а також про святість для священників та богопосвячених осіб. Тому на завершення дня в перший Четвер місяця відбулася Адорація, під час котрої ми молилися про нові ревні покликання до священства та чернечого життя та витривалість та святість для покликаних.

6 грудня другий день ІІІ сесії Школи душпастирства молоді. День був насичений, цікавий, повен несподіванок:). Доповідачами школи були о. Роман Лаба OSPPE, який показував на прикладі керигми важливість Біблії у вихованні молоді до віри. Також навів конкретно кілька способів читання Біблії з молоддю такі як: Lectio Divina, молитва псалмами…
Наступним доповідачем нашої школи був о. Вячеслав Гриневич, SAC, показав як працювати з PR стратегією як елементом позитивних взаємовідносин з молоддю. Заохочував відповідально підходити до того за що беремося і за кого відповідаємо.
На завершиння був запрошений на школу о. Сергій Гончаров (Падре Серж), який показав присутнім виклики євангелізації в медіапросторі. Падре Серж відомий блогер на you tube, який висвітлює актуальні і цікаві теми в креативний спосіб.
Після доповідей та молитви Верньої були вручені сертифікати учасникам школи.
На завершиння дня подарунком для усіх стала нічна прогулянка по Львову:). Дякуємо Господу за прекрасний та благословений день.

7 грудня завершення Школи душпастирства молоді. Учасники школи після Святої Меси як завжди ознайомилися з конкретним досвідом душпастирства для молоді. Ми відвідали родиний салезіанськмй дім бл. Філіпа Рінальді (Молодіжний центр святого Івана Боско). Цей дім функціонує понад 10 років. А справа, якою займаються отці салезіанці є дуже нелегкою, але важливою, безцінною для сучасних хловців як малих так і дорослих. Хлопці мають також можливість отримати спеціальність: кухаря, механіка… також власний спортзал, де тренуються. А все почалося з одного хлопця, який потребував допомоги та опіки.

Великі справи починаються з маленьких речей. Навіть якщо, щось не вдається не зупиняйтесь. Мрійте, бо мрії збуваються.

Щира подяка передусім організаторам Школи душпастирів молоді о. Юстину Копитку OFM, о. Міхалу Воцялу за чудову організацію, за прекрасний досвід, за різноманітність місць проведення: Ворзель, Одеса, Брюховичі, за висвітлення сучасних актуальних тем та проблем, за збагачення досвідом кожного учасника. За цей благословенний час велике ДЯКУЄМО!

Бажаємо Божого благословіння всім випусникам школи. Нехай Ваше служіння приносить Богу славу, добро і спасіння ближнім та радість з того, що робити для Господа, Церкви та суспільства:)

Зіта Врона