Новини

РЕКОЛЕКЦІЇ Вікентійської Марійної Молоді «СВІДКИ НАДІЇ»: СЛУЖИТИ, СПІЛКУВАТИСЯ, СВІДЧИТИ

20 Липня, 2023

З 10 до 14 липня 2023 у реколекційному домі в с. Синяк відбулися реколекції на тему «Свідки надії» Вікентійської Марійної Молоді (ВММ) із Закарпаття, Прикарпаття і Буковини.

Про це повідомляється на сторінці ВММ в Україні.

Бути свідком надії означає не зневірюватися та впевнено крокувати до своєї мети. Радіти, коли бачимо як люди проявляють мужність під час подолання труднощів у повсякденному житті. Свідок надії – це також той, хто підтримує, пропонує конструктивні рішення.

У цьому часі учасники старалися знайти відповіді на різні питання, а саме, що для нас лідерство, довіра і благодать. Значення цих слів можемо розкрити використовуючи правило «трьох С»: служіння, спілкування, свідчення.

Виявилося, що ВММ Закарпаття, Прикарпаття і Буковини є надзвичайно талановитою та здібною.

«Досвід, отриманий після цієї зустрічі, допоможе нам не боятися брати активну участь у житті Церкви та суспільства. А також ми зможемо відважно свідчити про свою віру, служити іншим людям, підтримуючи їх добрим словом, молитвою та іншими справами милосердя», – діляться учасники.

Ну і, звичайно, не обійшлось без забав. Були танці, співи, аквапарк і екскурсії замками Закарпаття, що наповнило нас позитивними емоціями та гарними враженнями.

Учасники щиро вдячні отцю Яну Вакульчаку СМ за таку прекрасну організацію духовного та фізичного відпочинку; отцю Сергію Пеньківському СМ за підтримку та змістовну науку; сестрі Яніні Луптович SM за чудовий музичний супровід наших реколекцій; брату Віталію Беляк за збережені моменти, переглядом яких ми будемо насолоджуватися ще дуже довгий час.

Текст та фото: молодь, яка брала участь в зустрічі