Події

РЕКОЛЕКЦІЇ ДЛЯ ЧОЛОВІКІВ

26 Жовтня, 2020

Реколекції в чоловічому колі для тих, які ще не вибрали свого шляху життя відбудуться з 6 по 8 листопада 2020 року у Гвардійському (Хмельницький р-н.) на базі центру Руху «Світло-Життя».

У найбільш драматичному моменті свого життя пророк Ілля чує запитання від Бога: «Чого ти тут, Іллє?» Воно допомагає йому уточнити напрямок свого життя.

Велика вчителька Кармелю св. Тереза від Ісуса сказала, що на кожному етапі свого духовного розвитку потрібне самопізнання.
Св. Йоан від Хреста – дослідник «нових земель» в просторі християнської духовності – вміє перевести віруючу людину через «ніч» нерозуміння до «світанку» пізнання себе в Бозі.

Запрошуємо тебе на реколекції про дорогу до чоловічої зрілості та про чоловічу молитву. Будемо задавати  собі «світські» запитання, але відповіді будемо шукати як віруючі, на перше місце ставлячи навчання Господа у Біблії та в словах святих Церкви – зокрема святих Кармелю (св. Йоан від Хреста, св. Тереза від Ісуса, св. Тереза від Дитяти Ісус, св. Євген Грялю, св. Рафаїл Каліновський).

Учасники: чоловіки від 16 років
Ведучий: о. Рафал Мишковський OCD
Місце проведення: с. Гвардійське, Центр Світло-Життя (біля костелу), вул. Соборна 33, Хмельницький р-н.
Початок: п’ятниця, 6 листопада, 18.00
Закінчення: неділя, 8 листопада, 15.00
Kошт: добровільна пожертва
Контакт: отець Рафал 067 111 74 86 – karmel.ua@gmail.com

Джерело: kmc.media