Новини

РЕЄСТРУЙСЯ НА СДМ У ЛІСАБОНІ!

26 Квітня, 2023

До найбільш очікуваної християнської молодіжної події цього року СДМ у Лісабоні залишились кілька місяців. Саме час подбати про реєстрацію!

Організаційний комітет із представників УГКЦ та РКЦ радо запрошує українську молодь до участі у СДМ!

Світовий день молоді – це зустріч молоді з усього світу. Це неймовірний час спілкування, ділення досвідом, культурою, час спільної молитви всієї молоді разом із Понтифіком.

СДМ буде проходити у Лісабоні З 1 по 6 серпня 2023 року. Насичена тижнева програма передбачає щоденні події, детальнішу програму яких можна дізнатися ТУТ.

Щоби взяти участь у цій події, слід заповнити дану ФОРМУ

У випадку, якщо виникають труднощі зі встановленням контакту на рівні відповідальних за душпастирство молоді в єпархіях УГКЦ чи дієцезіях РКЦ, ви можете стати членом всеукраїнської групи паломників.

Вік учасників – від 18 років, учасники від 14 років – у супроводі дорослих.

Кожен зареєстрований учасник СДМ має оплатити пакет паломника. Завдяки сприянню Фонду Солідарності при Дикастерії Мирян, Сім’ї та Життя на прохання Блаженнішого Святослава, єпископату УГКЦ та РКЦ для українців вартість пакету паломника у розмірі 235 євро буде покрито.

Що забезпечує пакет паломника? Участь у всіх подіях СДМ, харчування, проживання, транспортні витрати по Лісабоні, страхування, а також «рюкзак паломника».

Окрім пакету паломника, окремо слід оплатити програму поїздки до Лісабону, яка передбачатиме відпочинок та духовний супровід під час відвідування Люрду, Провансу, країни Басків, Монако, Монте Карло. Вартість зазначеної програми становить 450 євро.

Організаційний комітет СДМ із представників УГКЦ та РКЦ докладають зусиль, щоби знайти можливості спонсорських інвестицій, що могло би знизити вартість подорожі до Лісабону, однак кожен учасник має передбачити можливість оплатити зазначену суму.

З усіх питань ви можете писати організаційному комітету за адресою svitovidnimolodi2023@gmail.com

Для української молоді, яка вирушатиме на СДМ не з України, а з-за кордону подаємо наступні контакти відповідальних за душпастирство в різних країнах, котрі організовуватимуть паломницькі групи молоді на СДМ у Лісабоні:

Польща – о. Григорій Назар, mloda.cerkiew@gmail.com

Італія – о. Святослав Титуляк, pastoraleucrainoit@gmail.com

Франція – о. Володимир Пендзей, volodymyrpendzey@gmail.com

Велика Британія – о. Андрій Чорненко, vicarscotland@ucc-gb.com

Німеччина – о. Богдан Сабало, sabalo.ugcc.if@ukr.net

Філадельфія – о. Остап Микитчук, ostapmykytchyn@gmail.com

Іспанія – о. Йосиф Скоробагатий, s.yosyp@pisnoslovets

Португалія – о. Гавриїл, gabrielosbm@yahoo.com

Слідкуйте за новинами від СДМ в Інстаграмі та на Фейсбуці

Джерело: rkc.org.ua