Новини

Салезіянська школа отримала майже 1 га землі на Корбутівці у Житомирі, де побудують нове приміщення

19 Квітня, 2021

16 квітня мер Житомира Сергій Сухомлин зустрівся з представниками приватної школи «Всесвіт». Під час зустрічі обговорили питання будівництва нового навчального корпусу в районі Корбутівка.

Про це 16 квітня повідомила пресслужба Житомирської міської ради.

«Рік тому місто знайшло ділянку землі у районі Корбутівка під можливу забудову приватної загальноосвітньої Салезіянської школи «Всесвіт». Йдеться про провулок Річковий, 11, де знаходився напівзруйнований колишній дитячий садочок. За умовами тендерної документації, будівлю демонтували з 26 жовтня до 30 листопада 2020 року», – повідомили в міській раді.

 

 

«Питання розширення школи «Всесвіт» – пріоритетне. Це не тільки новий освітній простір, це, в першу чергу, підтримка інклюзії, адже школа «Всесвіт» – одна з кращих у Житомирі в питанні доступності до якісного навчального процесу дітей з особливими освітніми потребами. Тому ми готові брати на себе часткову відповідальність за розробку ескізної документації, аби процес будівництва нового корпусу розпочався якомога швидше», – відзначив міський голова.

У своєму дописі в соцмережі Сергій Сухомлин нагадав, що на минулій сесії Житомирської міської ради було виділено земельну ділянку під будівництво нового приміщення школи «Всесвіт».

У додатку до оприлюдненого на сайті міської ради рішення сесії №141 від 25 березня 2021 «Про розгляд технічних документацій із землеустрою щодо поділу, встановлення (відновлення) меж земельних ділянок та надання права користування земельними ділянками суб’єктам земельних відносин» міститься інформація про земельну ділянку площею 0,7835 га по провулку Річковому, 12-в, яка надається у постійне користування загальноосвітній Салезіянській школі «Всесвіт» І-ІІ-ІІІ ступенів м. Житомира, яка заснована на власності релігійної організації делегатури (управління) Ордену Святого Франциска Сальського Львівської Митрополії Римсько-Католицької церкви в Україні.

Скріншот додатка до рішення сесії

 

Наразі школа «Всесвіт» орендує в обласної ради будівлю на околиці Житомира – на вулиці Корабельній, туди не зручно діставатися. Тож, за словами мера Житомира, в планах – за кошти спонсорів збудувати нове приміщення школи на Корбутівці, що дозволить збільшити кількість учнів у декілька разів.

«Цей проєкт важливий не лише для самої школи, а й для Корбутівки. У цьому мікрорайоні багато новобудов, а для більшої кількості дітей необхідно й більше шкіл. Для нас головне, аби цей проєкт був сучасним і зручним для дітей та батьків. Маю надію, що за кілька років «Всесвіт» відкриє свої двері для маленьких житомирян», – написав Сергій Сухомлин.

Школа «Всесвіт» працює в Житомирі з 1994 року. Зараз там навчається близько 200 учнів.

Нагадаємо, рік тому – у квітні 2020 на сесії Житомирської міської ради депутати надали дозвіл на списання та демонтаж будівель колишнього дитсадка по провулку Річковому, 12-в, аби звільнити ділянку, на якій мають побудувати приміщення для приватної школи «Всесвіт».

Фоторепортаж з занедбаного дитсадка по провулку Річковому, який використовували як базу «беркутівців», дивіться тут.

Як повідомляв Житомир.info, у жовтні 2018 року мер Житомира Сергій Сухомлин та настоятель Делегатури Ордену Святого Франциска Сальського Львівської Митрополії Римо-католицької церкви в Україні Мар’ян Куц підписали меморандум про співпрацю. Мова йшла про зведення нової будівлі для школи «Всесвіт». Для цього міська влада мала виділити земельну ділянку в мікрорайоні Корбутівка, на якій за кошти Ордену буде збудоване приміщення навчального закладу.

Житомир.info