Публікації

Пріоритет – виховання, а місія – навчання: яка вона, школа успішного учня?

24 Березня, 2021

Навчання та виховання доброго християнина, успішного та чесного громадянина. Це місія, яку перед собою ставлять у приватній Cалезіянській школі «Всесвіт».

Засновником Салезіянськой школи «Всесвіт» є католицьке монаше згромадження – салезіян.Салезіяни – це орден, завданням якого протягом понад 150 років є виховання дітей і молоді. На сьогоднішній день вони працюють у 132 країнах світу. В Україні, окрім Житомира, салезіянські школи є ще в Одесі та Львові.

 

 

Школа «Всесвіт» – найперша приватна школа Житомира, яка була заснована у 1994 році. У навчальному закладі можуть вчитися діти
і працювати педагоги всіх християнських конфесій, які згодні з регламентом школи.

Школа має ліцензію, дотримується державних стандартів, а випускники отримують документ державного зразка. До речі, у світі бренд католицької освіти, наприклад, в США та Західній Європі, асоціюється з якісним навчанням і вихованням. Варто зазначити, що в Україні флагманом католицької освіти є Український Католицький Університет, який вважається одним із найкращих серед українських вищих навчальних закладів.

Особливості та переваги школи «Всесвіт»

Приватна школа «Всесвіт» знаходиться на околиці міста серед великого масиву хвойних лісів, що є надзвичайною перевагою, адже діти мають можливість навчатися не тільки в комфортних умовах, а й дихати цілющим повітрям та милуватися навколишньою природою .

На сьогоднішній день у закладі навчаються більше, ніж 190 учнів та працює команда педагогів-однодумців. Оскільки це школа повного дня, заняття починаються о 08:15 і тривають до 18:00. Завдяки цьому протягом дня підтримується цілісність навчально-виховного процесу. Вранці, для зручності батьків і дітей, організовано підвіз шкільним автобусом, у якому також є можливість перевозити дітей з особливими потребами. Шкільний день обов’язково розпочинається з ранкової молитви, після цього-уроки.

У школі акцентують увагу на вихованні, в основі якого- християнські цінності. Колективом школи було розроблено систему біблійної інтеграції, що активно впроваджується в навчально-виховний процес, який включає предмети державного стандарту та проходить на високому рівні. Окрім англійської мови, що вивчається поглиблено, в школі є ще вивчення італійської мови та культури. Цьому сприяє давня дружба та партнерські стосунки з християнськими спільнотами італійських міст Реджіо-Емілія та Кавайон.

Школа багата своїми традиціями. Це святкові Різдв’яні та Великодні ярмарки, »Свято сім’ї», »Гранде-піца», благодійні акції. Для дітей організовуються інтерактивні, тематичні дні, які мають певну тему, мету та завдання це: «Всесвіт спортивний» ,»Всесвіт науковий», »Всесвіт батьківський», »Бібліотечний» та інші. Всім подобаються такі заходи:і батькам, і учням, і вчителям, тому, що є можливість відчувати себе єдиною шкільною родиною.

Харчування у школярів триразове та відбувається відповідно до санітарного регламенту. До речі, окрім того, що меню не тільки корисне
і смачне, тут радяться з батьками щодо його вдосконалення.

Після занять для середньої школи працює Oраторій. Це місце де можна гратися, навчатися, молитися, та спілкуватися. Також в закладі наявна група продовженого дня, де діти проводять час на свіжому повітрі або виконують домашні завдання. При бажанні відвідують улюблені гуртки художньо-естетичного, так і спортивного напрямків: музична студія, де навчаються гри на фортепіано та гітарі, вокал, хор, айкідо, бочче, кросфіт, робототехніка та театральний гурток. Є ще дуже цікавий гурток, де школярі вчаться пекти хліб у власній шкільній пекарні. Вони освоюють повністю процес: від замішування тіста до випічки запашного буханця хліба. У свою чергу, педагоги пояснюють, що тут закладена й виховна місія – милосердя. Адже діти не тільки вчаться випікати хліб, а й ділитися з іншими.

У закладі є дошкільна група, де з 3-х років вихованцям забезпечують успішну адаптацію, соціалізацію та розвиток, що потім слугує гарною базою для навчального процесу у школі. Також для дошкільнят і деяких класів початкової школи пропонують навчання за системою Марії Монтессорі.

У «Всесвіті» не залишилися осторонь від інклюзивного навчання. Це вибір, який школа зробила у 2006 році, щоб допомогти особливим діткам у процесі соціалізації. На сьогоднішній день в закладі навчаються близько 20 дітей з особливими освітніми потребами.

У період літніх, весняних, зимових або ж осінніх канікул у школі організовують цікаві тематичні табори, на які приїжджають волонтери з Польщі, що є теж надзвичайно цікавим, оскільки вони проходять не тільки в гарному місці, а й за певною цікавою тематикою. До речі, це може бути надзвичайно чудовим варіантом на період канікул, якщо в батьків немає можливості з кимось залишити дитину вдома.

Школа «Всесвіт», як інші приватні школи – платна. Освітні послуги закладу зараз коштують 2000 грн на місяць. Однак не варто забувати, що учень отримає достойний рівень знань, що дозволить після завершення школи здавати ЗНО без репетиторів. Також для дітей з багатодітних родин діє система знижок.

Якщо Ви хочете, щоб Ваша дитина отримала якісні знання, та з радістю відвідувала школу – завітайте до «Всесвіту». Для початку Ви можете прийти поспілкуватися з педагогами, подивитися умови та ознайомитися зі шкільним регламентом, а вже згодом визначитись, чи підійде цей навчальний заклад Вашій дитині.

Більше інформації про школу на сайті – https://vsesvit-zt.com.ua/

Вас чекають за адресою: вул. Корабельна, 10 (неподалік готелю «Ялинка»).

Телефон: +38 (067) 787-29-23, (0412) 41-59-19

Е-mail: scuolavsesvit@ukr.net

www.zhitomir.info