Новини

Португалія: молодь, що готується до СДМ, зібрала 30 тисяч євро для українців

24 Грудня, 2022
Збірка проведена як відповідь на ґрудневі заклики Папи Франциска.

Молоді люди, що беруть участь у приготуванні до Світових днів молоді, які в серпні наступного року відбудуться за участі Папи в столиці Португалії місті Лісабоні, організували збірку для постраждалих від наслідків війни в Україні, зібравши 30 тисяч євро. Організатори уточнили, що благодійна ініціатива відбувалася не тільки на території столичної агломерації, але залучила також інші дієцезії, що беруть участь в організаційних заходах.

«Ця ініціатива проведена на підтримку великого українського народу, який тепер переживає війну, зиму та морози», – зазначив Єпископ-помічник Лісабона Амеріко Аґуяр, Голова «Фундації ВДМ Лісабон 2023». Він пояснив, що таким був відгук португальської молоді на нещодавні заклики Папи Франциска до солідарності з мешканцями охопленої війною України.

Ієрарх зазначив, що ці пожертви, зібрані молодими португальськими католиками, недостатні для того, щоби вирішити величезні проблеми українського народу, але є жестом солідарності з Україною, що бореться проти агресії. «Тож можемо швидко допомогти її мешканцям, які тепер переживають незрівнянно більші від нас проблеми, задовольнити якісь нагальні потреби», – сказав єпископ Аґуяр, закликаючи не припиняти підтримку українців.

vaticannews.va