Новини

Папа: З МОЛОДДЮ МОЖЕМО ЗДІЙСНИТИ МРІЮ ПРО БРАТЕРСЬКИЙ СВІТ

13 Серпня, 2021
З нагоди Міжнародного дня молоді, Святіший Отець нагадує про вагомий внесок нових поколінь у піклування про ближніх і, особливо, про найбільш потребуючих.

«За допомогою молодих людей та їхнього новаторського духу ми зможемо здійснити мрію про світ, в якому хліб, вода, ліки та праця надходять у достатній кількості й, насамперед, до найбільш потребуючих», – таке повідомлення з’явилося на акаунті Twitter Папи Франциска з нагоди Міжнародного дня молоді, встановленого Генеральною Асамблеєю ООН у 1999 році з метою підкреслити важливість участі молоді у розвитку суспільства. Цього року День молоді присвячений темі «Трансформація харчових систем: молодіжні інновації для здоров’я людей та планети». Нові покоління є центральною ланкою у сприянні братерському розвитку, як підкреслює Валентина Ротонді, науковий співробітник Оксфордського університету та член оргкомітету «Economy of Francesco», заходу, ініційованого Святішим Отцем та проведеного у листопаді 2020 року з метою сприяти процесові глобальних змін, залучаючи молодих економістів та підприємців.

«Молоді люди є центральною ланкою здійснення цієї мрії, насамперед, тому, що вони народилися і виросли у світі, де всі почуваються близькими одні до одних», – зазначила Валентина в інтерв’ю для Vatican News. Ми є поколінням «Erasmus» [ред. програма обмін студентів, викладачів та науковців в ЄС], але ми також є поколінням, яке, можливо, усвідомило, що всі ми отримуємо користь від довкілля, але ми також повинні дбати про нього. Ми повинні піклуватися про нього разом. Крім того, ця пандемія змусила нас усвідомити, що ми всі – брати і сестри, і ми всі – об’єднані й ніхто не врятується на одинці».

Джерело:  Vatican News