Новини

Папа оголосив про відзначення Всесвітнього дня дітей

09 Грудня, 2023
Перше відзначення відбудеться наприкінці травня наступного року та є плодом нещодавньої зустрічі у Ватикані, на яку зібралися діти з різних частин світу.

Після всесвітніх днів убогих та похилих віком, які Церква відзначає за його рішенням, Папа Франциск також вирішив провести відзначення Всесвітнього дня дітей. Про це він оголосив після проказування молитви «Ангел Господній». Привітавши окремі групи прочан, він сказав:

«А тепер з радістю звіщаю, що 25 і 26 травня наступного року ми відзначимо в Римі перший Всесвітній день дітей. Ця ініціатива, що відбуватиметься під патронатом Дикастерії в справах культури та освіти, відповідає на запитання: який світ прагнемо передати дітям, які ростуть? Як Ісус, ми хочемо поставити дітей у центрі та піклуватися про них».

Плід листопадової зустрічі у Ватикані

Як розповів у інтерв’ю для ватиканських медіа францисканець о. Енцо Фортунато, один із співорганізаторів зустрічі дітей з Папою, що 6 листопада цього року відбулася в залі Павла VI у Ватикані, ініціатива відзначення Всесвітнього дня дітей є плодом цієї зустрічі. За його словами, свято за участі майже восьми тисяч дітей було незабутнім, але набагато більше було тих, хто не зміг взяти участь з огляду на обмежений простір. Тож такий день стає нагодою для багатьох інших дітей з усього світу пережити моменти свята й молитви з Папою.

Джерело: vaticannews