Новини

Паломництво юних католиків-киян до Бердичева

15 Жовтня, 2023

6-7 жовтня 2023 року підлітки з парафії Воздвиження Всечесного Хреста у м. Київ гостили в Бердичеві.

Розпочалась виїздна катехитична зустріч спільною вечірньою молитвою в Санктуарії Матері Божої Бердичівської. Для переважної більшості це була перша подорож до Бердичева. Приймали нашу групу у своєму затишному домі Малі Сестри Непорочного Серця Марії, сестри гоноратки. Тут після вечері і веселого вечора діти молитовно налаштувались переживати особливий спомин – Пресвятої Діви Марії Розарію. Разом з катехитами о. Мареком Громоткою OCD та с. Наталією Вакулішиною FMA вони дізнались про історію та зміст цього марійного свята і приготували духовний вінок з троянд-намірів.

 

Наступний день був насичений молитвою, спілкуванням з друзями, конкурсами, іграми, танцями, екскурсією до костелу св. Варвари та санктуарію, під час якої діти дізнались про історію католицького Бердичева та видатних осіб, які творили цю історію. Серцем спільних вихідних стала Свята Меса в санктуарії та Розарій.

 

«Після цієї невеликої подорожі в мене лишились тільки позитивні емоції. Я була вражена історією тих храмів, які ми відвідали», – пише одна з учасниць.

 

Щира подяка сестрам гонораткам та отцям кармелітам за теплий прийом, а також сестрам салезіянкам, батькам та усім добродіям, завдяки кому ця подорож відбулась.

Текст і фото: с. Наталія Вакулішина FMA

Джерело: rkc.org.ua