Новини

ПІДГОТОВКА ДО СВІТОВИХ ДНІВ МОЛОДІ -2023

19 Листопада, 2020
18 листопада розпочався Міжнародний форум «Від Панами до Лісабону. Покликані до місіонерської синодальност».
Від Конференції єпископів РКЦ в Україні делегатами стали представники Комісії у справах душпастирства молоді о. Вальдемар Павелець (SAC) та Анастасія Кур’ята.
Зважаючи на виклики, які поставила перед світом пандемія коронавірусу, форум відбувається у форматі онлайн на базі платформи ZOOM.
Організатори форуму, «Декастерія у справах мирян, сім’ї та життя», привітали більш ніж 200 учасників зі всього світу та не забули і про нас.
Зустріч розпочалася молитвою-закликом про здоров’я у всьому світі (з сестрою Алессандрою Смеріллі, координатором Ватиканської комісії з питань економіки під час Covid-19 та консультантом Генерального секретаріату Синоду Єпископів).
Делегати розповіли про досвід Церкви в різних країнах разом із молоддю в часи пандемії, поділилися особистим досвідом.
Відбулася презентація акції “Кожен старший – це твої бабуся і дідусь” (Декастерія у справах мирян, сім’ї та життя), а на завершення члени Міжнародного молодіжного дорадчого органу висвітлили основні напрямки своєї діяльності та розповіли про мету, ціль та механізми роботи органу.
«Бо як тіло одне, але має членів багато, усі ж члени тіла, хоч їх багато, то тіло одне, так і Христос» (1 до Коринтян 12:12).
Молимось за молодь та організаторів Світових днів молоді та залишаємось на зв’язку!
Анастасія Кур`ята