Новини

Нові покликання в Україні у 2021 році

01 Грудня, 2021
У 2021 році Римсько-Католицька Церква в Україні збагатилася 22-ма покликаннями, що на 11 менше ніж минулого року.  
Дані про кількість осіб, які розпочали формацію у семінаріях чи монаших згромадженнях подані Комісією у справах душпастирства молоді РКЦ. Як повідомляє відповідальна за душпастирство покликань с. Тетяна Нетреба ФММ, дані були отримані від ректорів семінарій та представників чернечих родин. 
Нагадуємо, що в Україні існує три дієцезіальні семінарії: у Городку (Кам’янець – Подільська дієцезія), у Ворзелі (Київсько-Житомирська дієцезія), у Брюховичах (Львівська архідієцезія). А  також три Семінарії Redemptoris Mater, які знаходяться у Києві, Вінниці, Ужгороді.
Нам вдалося зібрати інформацію з усіх дієцезій, з 21 чоловічого та 58 жіночих згромаджень. 14 хлопців вступило до дієцезіальних семінарій: з них 5 з Кам’янець-Подільської дієцезії, 2 з Харківсько-Запорізької  дієцезії, 2 з Львівської архідієцезії, та 4 з Київсько-Житомирської дієцезії.  До семінарії Redemptoris Mater  вступив 1 хлопець.
  Єднаємося разом і надалі в молитві про нові, святі та ревні покликання до священства та богопосвяченого життя, щоб не бракувало тих осіб, які нестимуть Слово Боже в сучасний світ.