Реєстрація на СДМ

Центральні події Світових днів молоді 2019 відбудуться в Панамі 22–27 січня 2019 року. Їх випередять Дні в дієцезіях, які триватимуть від 17 до 21 січня 2019 р.

Таким чином, наш виїзд запланований на 16 січня 2019 р., повернення – 28 січня 2019 р.

Вартість включає в себе:

 • авіапереліт;
 • страхування;
 • транспорт у Панамі;
 • харчування;
 • «Пакет паломника».

        Повна вартість перебування на СДМ становить 2 100 доларів США.

         Дуже прошу подати інформацію про кількість бажаючих до кінця травня 2018 року. Від цього також буде залежати кількість груп і реєстрація в окремих дієцезіях Панами.

Вік учасників

Стандартний вік учасника групи (паломника) має становити 15–35 років.

Окремі випадки (винятки)

 • 15–18 років – потрібна згода організатора групи (організатор має право відмовити у реєстрації в групі без вказання причин), а також згода юридичних опікунів, відповідальних за неповнолітнього. Ця згода має містити дані опікуна або опікунки неповнолітньої особи на час паломництва. Опікун (опікунка) мусить мати вік від 18 років та бути тої самої статі, що і його або її підопічний/підопічна (відповідно, для неповнолітньої дівчини – жінка, для неповнолітнього хлопця – чоловік). Опікуном або опікункою не може бути організатор, заступник організатора групи, священик або богоспосвячена особа.
 • Молодше 15 років – не рекомендуємо реєструвати осіб молодше 15 років.
 • Понад 35 років – щодо реєстрації в групу приймає рішення організатор групи. Таких осіб можуть зобов’язувати інші умови участі та інша вартість виїзду.

Важливо: організатор групи приймає остаточне рішення про реєстрацію даної особи на СДМ Панама 2019.

Українські групи зобов’язує наступна процедура реєстрації на СДМ Панама 2019:

 

 1. Звернення групи до дієцезіального координатора.
 2. Організатор групи має створити профіль в українській реєстраційній системі (потрібні дані: імена, прізвища, e-mail i номери телефонів самого організатора групи і його заступника).

УВАГА! Українська реєстраційна система буде доступна у найближчі тижні. Спроби реєстрації у панамській системі без попередньої реєстрації в українській системі будуть створювати додаткові непотрібні труднощі і обов’язковість нової реєстрації.

 1. На основі даних, введених до української реєстраційної системи, буде створено аккаунт (обліковий запис) групи в панамській системі, про що організатори групи будуть повідомлені електронним листом. Лист буде містити дані для входу в панамську систему.
 2. Якщо організатор групи в українській реєстраційній системі вибере дієцезію на Дні у дієцезіях, групу буде запрошено до відповідної дієцезії. Відтак організатор, також шляхом електронного листування, отримає можливість контактувати безпосередньо з координатором в обраній дієцезії.

Усі питання надсилати на baca@kр.home.pl – Войчех Жулти SVD, координатор Національного організаційного офісу СДМ