Новини

МУЗЕЙ ВЕЛИКОГО ПЕДАГОГА ТА ОТЦЯ МОЛОДІ ВІДНОВЛЕНО В ТУРИНІ

26 Жовтня, 2020

Салезіяни Дона Боско повністю відновили експонати, які зберігаються в музеї на Вальдокко. Саме тут великий педагог і святий Йоан Боско розпочав свій перший стаціонарний ораторій для молоді.

Кімнати, що розташовані під внутрішнім двориком були відремонтовані. Колекція предметів, що належали як Дону Боско, так і першій салезіанській громаді, також була повністю відновлена. Це спадщина, яку слід відкривати та насолоджуватися нею, оцінюючи її культурну та салезіанську самобутність “.

До нового музею додалася виставка марійних, літургійних, богослужбових та художніх колекцій. Значні реставраційні роботи були застосовані до меблів, тканин, предметів, що мають художню та культову цінність.

Будинок-музей Дона Боско розповідає історію святого вихователя та місця Вальдокко, який змінив історію міста та життя тисяч дітей, подарувавши їм будинок, сім’ю, майбутнє.

Відкриття нового музею представляє унікальну можливість наблизитись до історії салезіан та міста Турін. З нагоди інавгурації і до 31 січня 2021 року в музеї буде експонуватися картина “Дон Боско і Вальдокко” о. Корбі, люб’язно позичена Колегіо Салезіано Сан-Хуан Боско у Валенсії.

Починаючи з січня 2021 року, будинок-музей Дона Боско разом із Етнографічним музеєм місій Дона Боско буде присутній у схемі підписки на