Новини

МОЛИТОВНИЙ “МАРАФОН” В НАМІРІ ЗАВЕРШЕННЯ ПАНДЕМІЇ

01 Травня, 2021
Протягом травня тридцять різних санктуаріїв світу о 18:00 римського часу провадитимуть молитву на вервиці в намірі завершення пандемії та відновлення соціальної і трудової діяльності. В четвер, 27 травня, молитва транслюватиметься з Марійського духовного центру в Зарваниці, що на Тернопільщині.

о. Тимотей Т. Коцур, ЧСВВ – Ватикан

Як вже повідомлялося раніше, протягом травня з ініціативи Папи Франциска відбуватиметься молитовний «марафон» в намірі завершення пандемії, яка вже понад рік гнітить світ, та за відновлення соціальної та трудової діяльності. Святіший Отець бажав залучити всі санктуарії світу, аби вони стали промоутерами молитви всієї Церкви. Ініціатива відбуватиметься під гаслом: «Уся Церква підносила неустанну молитву до Бога».

Вселенський вимір

Організацію заходу Папа доручив Папській Раді сприяння новій євангелізації. Кожен день місяця буде позначений особливим молитовним наміром, охоплюючи різні категорії Божого люду, що страждає від пандемії та її соціально-економічних наслідків. Кожен санктуарій запрошений провести молитву Розарію своєю місцевою мовою та у спосіб, притаманний місцевим звичаям, вона транслюватиметься на офіційних каналах Апостольської Столиці о 18:00 римського часу.

Щодня молитва підноситиметься з різних часових поясів. Серед тридцятки санктуаріїв, які залучені до ініціативи, є також Марійський духовний центр у Зарваниці, що в Тернопільсько-Зборівській єпархії УГКЦ. Молитва з України, що транслюватиметься 27 травня, підноситиметься в намірі безробітних. З переліком санктуаріїв можна ознайомитися на сайті Папської Ради сприяння новій євангелізації та за цим посиланням.

Під проводом Наступника святого Петра

Молитовний марафон особисто розпочне та завершить Папа Франциск. У суботу, 1 травня, він молитиметься перед іконою Богородиці Помічниці в Григоріанській каплиці базиліки Святого Петра, в якій також зберігаються мощі святого Григорія Богослова. Зображення, що походить із VII століття, було відреставроване 2013 року, тобто, на початку понтифікату Папи Франциска.

При цій нагоді Святіший Отець поблагословить спеціальні вервиці, призначені для цієї молитовної ініціативи, що будуть розіслані до тридцяти безпосередньо залучених санктуаріїв. У молитві з Єпископом Риму візьмуть участь деякі сім’ї та молодь, що задіяні в ініціативах нової євангелізації. Завершальну молитву, що відбудеться 31 травня у Ватиканських садах, також очолить Папа.

www.vaticannews.va