Новини

Міська рада уклала договір про намір будівництва приміщення приватної школи «Всесвіт»

02 Червня, 2021

Житомирська міська рада та школа «Всесвіт» підписала договір про наміри будівництва нового навчального корпусу на Корбутівці.

Про це 2 червня повідомила пресслужба Житомирської міськради.

«Міський голова Сергій Сухомлин та представники школи «Всесвіт» підписали договір про наміри будівництва закладу освіти за адресою: провулок Річковий, 12-в. Заклад будуватимуть в три етапи від отримання дозволу на початок підготовчих робіт по забудові до проведення внутрішніх робіт, обладнання та введення закладу освіти в експлуатацію», – йдеться у повідомленні.

Згідно з договором, школі «Всесвіт» надано земельну ділянку площею 0,7835 га на провулку Річковому, 12-в у постійне користування на час будівництва. Після введення закладу освіти в експлуатацію та його державної реєстрації земельну ділянку передадуть у власність школи відповідно до вимог чинного законодавства.

Орієнтовна площа чотириповерхової будівлі майбутнього освітнього закладу – 7 000 м кв., і розрахований він на 600 дітей.

«Попередні проєктні пропозиції ще будуть опрацьовуватись. Однак вже бачимо: школа планується сучасною. Зараз школа працює в орендованій будівлі на околиці міста, діставатись — незручно. У закладі навчається 200 дітей. Після будівництва власного приміщення кількість учнів школи «Всесвіт» зросте втричі! Заклад вже понад чверть століття показує гарний приклад навчання та виховання дітей на базі правильних цінностей», – зазначив міський голова Сергій Сухомлин.

Нагадаємо, у квітні 2021 приватна школа «Всесвіт» отримала майже 1 га землі на Корбутівці в Житомирі, де планують побудувати нове приміщення.

Як повідомляв Житомир.info, у жовтні 2018 року мер Житомира Сергій Сухомлин та настоятель Делегатури Ордену Святого Франциска Сальського Львівської Митрополії Римо-католицької церкви в Україні Мар’ян Куц підписали меморандум про співпрацю. Мова йшла про зведення нової будівлі для школи «Всесвіт». Для цього міська влада мала виділити земельну ділянку в мікрорайоні Корбутівка, на якій за кошти Ордену буде збудоване приміщення навчального закладу.

У квітні 2020 на сесії Житомирської міської ради депутати надали дозвіл на списання та демонтаж будівель колишнього дитсадка по провулку Річковому, 12-в, аби звільнити ділянку, на якій мають побудувати приміщення для приватної школи «Всесвіт».

Фоторепортаж з занедбаного дитсадка по провулку Річковому, який використовували як базу «беркутівців», дивіться тут.

Житомир.info