Новини

Людина-павук на загальній аудієнції Папи Римського Франциска

23 Червня, 2021

Під час загальної аудієнції Святого Отця у середу камери Ватикану зафіксували серед учасників чоловіка, одягненого в костюм людини-павука. Ним виявився Маттіа Віллардіта – 27-річний громадський активіст, якого цінують за  діяльність серед  тяжкохворих дітей.

23 червня Маттіа Віллардіта у вбранні людини-павука взяв участь у загальній аудієнції зі Святим Отцем.  Наприкінці аудієнції, з нагоди особистого привітання, він подарував Святому Отцю маску супергероя – ту саму маску, в якій він відвідує маленьких пацієнтів.

Громадський активіст – засновник групи “Supereroi in corsia” (супергерої в лікарняних палатах), яка об’єднує молодих волонтерів. В костюмах відомих супергероїв вони відвідують дітей, які перебувають у  лікарнях, щоб підбадьорити їх під час госпіталізації. За винахідливу та віддану службу молодим пацієнтам презедент Італії Седжо Маттарелла нагородив Маттіа Орденом За заслуги Італійської Республіки.  Як пояснює активіст, його надихнули власні проблеми зі здоров’ям, які вимагали госпіталізації з дитинства. Він не припиняв своєї діяльності навіть під час пандемії та в костюмі людини павука продовжував спілкуватися з хворими дітьми за допомогою інтернету.

Джерело: ekai.pl