Новини

Конгрегація духовенства і богопосвячених осіб у Львові-Брюховичах.

03 Червня, 2023

1 червня на терені Львівської ВДС у Брюховичах під проводом архієпископа Мечислава Мокшицького відбулася Конгрегація духовенства і богоспосвячених осіб Львівської Архідієцезії.

На запрошення архієпископа Мечислава Мокшицького сестра Анна Бженк зі згромадження Сестер Милосердя скерувала до присутніх священників та богопосвячених осіб конференцію про життя та служіння блаженної сестри Марти Вєцкої.

Після конференції присутні єпископи разом із священниками та міністрантами, які приїхали на ХІV Архідієцезіальний День Міністранта святкували Євхаристію, під час якої особливо дякували Богу за дар життя та просили про святі і численні покликання до священичого та монашого життя, а також про довгоочікуваний мир в Україні. Проповідь до присутніх проголосив отець Ян Тшоп СМ.

Співслужили також єпископ-помічник Леон Малий, єпископ-помічник Едуард Кава, Ректор Львівської ВДС о. прелат Пйотр Бжескі.

Після спільного обіду на зібранні духовенства було обговорено поточні організаційні справи архідієцезії. Зокрема Архієпископ дякував духовенству та богопосвяченим особом за добру співпрацю та швидку координацію у служінні людям найбільш потребуючим та жертвам війни в Україні.

Джерело: rkc.lviv