Новини

“Хто Ти, о Господи, а хто я!” День зосередження молоді в Шаргороді

05 Березня, 2024
З 1 по 2 березня відбулися дві події – Хресна Дорога та День зосередження для молоді у Санктуарії Страстей Господніх в місті Шаргород під гаслом «Хто Ти, о Господи, а хто я?».
До зустрічі доєдналася молодь парафій з різних міст та сіл: Баранівка, Бердичів, Шепетівка, Полонне, Чечельник, Житомир, Чернівці, Городківка, Мурафа, Плебанівка,
Одеса, Рава – Руська, Розкіш та Шаргород.
Також, на зустрічі були присутні духовні наставники молоді: о. Симон Байдацький OFM, о. Андрій Немченко OFM, о. Леонард Шевчук OFM, о. Пасхаліс Рабцевич OFM, о. Кирило Тополевський OFM, о. Мирослав Карачина OFM, о. Ярослав Машталяр OFM, о. Матвій Копитко OFM, о. Олівер OFM, о. Євген МІС
Загальна кількість молоді та духовних осіб становила 130 осіб.
Зустріч розпочалася в п’ятницю ввечері, Святою Месою котру очолив о. Симон Байдацький OFM, проповідь проголосив до молоді о. Ярослав Машталяр OFM. Після Святої Меси молодь вирушила на Хресну Дорогу під нічним небом. Сама Хресна Дорога була до затамування подиху, молодь прожила цю дорогу так як Ісус, бачили інсценізацію подій та всі Його страждання, всі серця стукали та водночас завмирали, а на очах були сльози та сильна молитва разом!
По завершенню, молодь розібрали на нічліг місцеві парафіяни.
Наступного дня, в суботу, молодь розпочала свою зустріч з Літургії годин, після якої о. Леонард Шевчук OFM проголосив конференцію для молоді. Згодом відбулася Адорація Пресвятих Дарів, де більше сотні людей молились в унісон, дякували та перепрошували, просили та прославляли Господа! Після адорації звершилась урочиста Свята Меса, яку очолив Віце – провінціал о. Радослав OFM провінції святого Архангела Михаїла в Україні.
Також, протягом двох днів, зустріч супроводжував музичний хор під керівництвом о. Миколи Бистрицького.
Служби Божі, адорація, конференція, Хресна Дорога та 130 осіб разом, дає віру та надію, що ми збираємося не просто так в цей важливий час Великого Посту, ми маємо бути разом в молитві, що ми є гідним та єдиним майбутнім для прославлення Бога!
Джерело: Орден Братів Менших Францисканців