Новини

Х Т О Я? Реколекції для молоді

18 Жовтня, 2020

Є гарна новина! З 9 по 11 жовтня в реколекційному домі в с.Синяк, з ласки Божої, відбулися реколекції для молоді, організаторами якої стали о.Євген Фізер та працівники-волонтери ГО «Сім’я і Життя».
31 молода Людина пережила духовну віднову, «перезавантажила» почуття, думки, та прагнення.
Духовні вправи провадив отець-єпископ Микола Лучок. Запитання «Хто я? Чому? Звідки? Куди прямую? З ким? Для чого…?» по сьогодні відлунюються в голові. Впродовж неповних трьох днів учасники розкривали «секрети» Чоловічості та Жіночості. Це був благодатний час для кращого пізнання себе!
З огляду на відгуки учасників, що взяли участь у реколекціях, можемо зробити висновок, що цей захід був дійсно цікавим і корисним.

Дякую організаторам за те, що роблять для молоді!
Кожне посіяне добре зерно проросте, впевнена у цьому.
P.S. Адорація була небесною 🙂
АНАСТАСІЯ

Хочу дуже подякувати організаторам та всім учасникам реколекцій. Я вперше на таких реколекціях. Тут справді було дивовижно. Особливо торкнула адорація та поклоніння Хресту. На конференціях знайшла відповіді, які давно шукала. Маю велику радість, що була тут.
ДАНІЕЛЛА

Дякую організаторам за можливість зустрітися разом, краще пізнати себе, свої стосунки з Ісусом. Поглибити зв’язок з Богом. ДЯКУЮ!!! 

Дякую організаторам, що відкриті на волю Бога, через що ми змогли бути тут. Коли є багато запитань, то потрібні реколекції! А на цих була головна відповідь – живі стосунки з Богом,
який чекав на мене, саме тут і саме в оточенні цих людей.
Дякую кожному за усмішки 🙂
бо вони надзвичайно зігрівають серце.♥
P.S. Богу: «Щастя звати Тебе Татком».

Дякуємо всім учасникам, що покинули зону комфорту і долучились до реколекцій! Дякуємо за безпосередність та щирість!
Сподіваємося, що вогники любові, які з новою силою запалали у наших серцях ми збережемо впродовж всього життя. До зустрічі!

Текст – ♥організатори♥
Фото – Мирослав та Крістіна