Новини

Фестиваль християнської музики «Alive»

08 Серпня, 2022

Фестиваль, що минулого року вперше відбувся у Львові змінює формат. Цього року музично-духовне дійство перетвориться у тур містами України.

Ініціатива проведення християнського музичного фестивалю «Alive» належить отцям домініканцям, які минулого року відзначали 800-річчя народження для Неба свого засновника. До проєкту також були залучені музиканти Львова.

Фестиваль став майданчиком не лише для християнської пісні, а й для виступу цікавих спікерів, місцем прослави Бога. Відкритий простір біля Порохової вежі, на якому відбувалось дійство, приваблював не лише католиків.

Війна в нашій країні вплинула на формат цьогорічного фестивалю. Організатори прагнуть, щоби захід став натхненням та ковтком живої води для кожного.

«Метою цьогорічного турне є зустріч з молодими людьми, переселенцями, старшими і просто людьми, які є обтяжені й пригнічені. Хочемо привезти з собою дух надії, єдності та насамперед – молитви», – зазначають організатори.

Фестиваль відбуватиметься у Львові (13 серпня), Івано-Франківську (14 серпня), Хмельницькому (17 серпня), Вінниці (18 серпня), Фастові (21 серпня).

Крім того, запланована поїздка з гуманітарною місією до Бородянки.

Детальніше про тур можна дізнатись за посиланням.

rkc.org.ua