Події

Фільм про чудеса Діви Марії у Фатімі

04 Березня, 2020

Стрічка про Богоматір з Фатіми у квітні потрапить у кінотеатри по всій Америці. Офіційний трейлер вийшов минулого тижня.
FATIMA розповість історію реального життя трьох дітей із сільської місцевості в Португалії, Лусії душ Сантуш та її двох кузенів, які пережили видіння прекрасної дами, зрештою визнаної Марією, Богородицею.
Як показує трейлер, діти зазнали багатьох негараздів через своє візіонерство. Їх звинувачували в брехні батьки та церковні ієрархи, навіть взяли під варту поліцейські. Однак нині тисячі паломників приїжджають до Фатіми.

 

“Ключовим натхненням фільму стали спогади сестри Люсії, в яких детально описується її досвід споглядання Богородиці Марії”, – продюсер Наташа Хоуз розповідає LifeSiteNews: «Є деякі елементи художнього вимислу, які відрізняються від задокументованої історії Фатіми. Наприклад, Мануель, брат Люсії, не служив у першій світовій війні; проте роль вимислу у фільмі полягає в тому, щоб відтворити дух епохи та пов’язати його з емоційним досвідом головних героїв. Але в цілому автентичність – це ключова якість естетики фільму FATIMA”. Більшість акторів – з Португалії. Фільм такж був повністю знятий у Португалії. Трейлер уже переглянуло більше 1 млн осіб.

FATIMA був схвалений речником святині Фатимської Богоматері Розарію в Португалії, який сказав: “Натхненний розповіддю про об’явлення Пресвятої Богородиці перед трьома дітьми, фільм … показує, чому це все ще можливо, щоб людство вірило в божественне втручання навіть у наш час. Цей фільм спонукає нас відобразити те, що через 100 років Боже світло, яке Діва Марія осяяла на Францішка, Жасінту та Лусію, все ще освітлює шлях тих, хто дотримується віри в Євангеліє »

У квітні вийде повнометражний фільм про чудеса Діви Марії у Фатімі