Новини

Філіппіни: початок беатифікаційного процесу 13-річної Ніньї

11 Квітня, 2024

13-річну дівчинку з Філіппін, яка жила глибокою любов’ю до Євхаристії та молитви, проголошено Слугою Божою. 7 квітня в катедральному соборі святого Вільгельма Пустельника в місті Лаоаг на острові Лусон урочисто розпочався беатифікаційний процес Ніньї Руїс Абад. В урочистій події взяли участь її мати, Корасон Абад, та сестра, Мері Енн Абад, а також численні представники духовенства та вірні.

Джерело: РКЦ в Україні

Філіппінка народилася в сім’ї адвокатів у 1979 році в Кесон-Сіті. Її батько, на жаль, помер, коли їй було лише 3 роки. Протягом свого короткого життя дівчинка виявляла велику набожність до Євхаристії та відданість євангелізації – зокрема, часто роздавала в школі іконки із зображенням маленького Ісуса. Вона неодноразово повторювала гасло «на першому місці – Бог», яке стало її девізом.

На фото: Нінью перепоховали у крипті храму св. Моніки у Сарраті (фото: Денніс Руїс)

 

У віці 10 років Нінья дізналася, що у неї гіпертрофічна кардіоміопатія – серйозне захворювання серця. Саме тоді вона сказала своїй матері, підкреслюючи свою довіру до Бога: «Не хвилюйся (…), все добре». Померла 16 серпня 1993 року від серцевого нападу в школі в Кесон-Сіті. Її могила в містечку Саррат, звідки походили її батьки і де вона жила з матір’ю кілька років, стала місцем молитви для багатьох віруючих, які пам’ятають цю дитину.

Декрет nihil obstat про початок беатифікаційного процесу був виданий у Ватикані 10 березня. Розпочатий процес може піднести Нінью до слави вівтаря. Тоді вона стане однією з наймолодших блаженних Католицької Церкви.