Новини

Єднання сходу та заходу. Школа аніматорів у Тиврові.

16 Січня, 2022

14-16 січня у тиврівському монастирі відбулася школа аніматорів християнських таборів у якій взяли участь аніматори з Вінниччини, Донеччини, Київщини та Хмельниччини. Організаторами зустрічі були Місіонери Облати Марії Непорочної: о. Вадим Дорош ОМІ, який є військовим капеланом, о. Христофор Махельський ОМІ та с. Кароліна (назаританка). Також були присутні Директор Дитячого центру ” Ковчег Миру” в селі Піонерське Оксана Завадська та два капелани: Володимир Завадський і Василь Гардубей.

У часі зустрічі відбулися 4- ри конференції, на яких ми розмовляли про обов’язки аніматорів у християнських таборах, безпеку, організоване живлення в групах, організацію молитви.

Учасники говорили про ігри, майстер-класи, спорт, вільний час. Після кожної конференції були обговорення і дискусії з моделюванням різних конкретних ситуацій. Аніматори мали також різні практичні завдання, де протягом цих днів по черзі проводили різні конкурси, веселі вечори, спільні молитви тощо.
Важливою ідеєю для аніматорів стало розуміння того, що ми маємо бути свідками Ісуса Христа для дітей у таборі.  Саме тому організатори приділили центральне місце щоденній Службі Божій, Адорації та іншим молитвам, в часі яких були проповіді та роздуми над Божим Словом.

На закінчення школи відбулося підбиття підсумків та ділення власним досвідом аніматорів чи організаторів християнського табору. Усі учасники отримали сертифікат про пройдене навчання. Особливо радісно з того, що 14 аніматорів були зі Східної України: Піонерське, Гнутово, Толаківка та інші села в околицях Маріуполя де відбувається російсько – українська війна. Молодь, яка прибула із Донеччини відвідала наш Меморіал Мучеників за віру в Україні ХХ ст. та поділилася з нами свідченнями свого життя з Ісусом Христом. Дякуємо Богові за Його велику любов до нас, за цю зустріч. Та просимо про відвагу для нас бути для дітей свідками Ісуса Христа! Молімося також про мир для нашої Батьківщини.