Новини

ДНІ МОЛОДІ МУКАЧІВСЬКОЇ ДІЄЦЕЗІЇ: БОГ ВІДНОВЛЮЄ СИЛИ!

10 Липня, 2024

5-7 липня на території монастиря сестер св. Йосифа де Сен-Марк у с. Павшино відбулися цьогоріч Дні молоді Мукачівської дієцезії на тему: «Ті, хто Богу довіряють, відновлюють сили!» (Ісая 40, 31).

В програмі були Святі Меси, поклоніння та прослава, медитація та ділення Божим Словом, цікаві конференції, квест, а також спільні вечори. До участі долучилася молодь з різних куточків дієцезії.

«Було дуже приємно знову опинитись в родинній атмосфері, в реколекційному домі в с. Павшино. Питання про морозиво захопило нас, і не відпускало до від’їзду сестри, хоч ми і не виграли його. А як ми виграли у квесті – кожному так би побажали! Книги, які отримали як перемоці, дуже гарні і глибокі. Особливо запам’яталися змістовні конференції про глибоку довіру людини до Бога, з якою єпископ Микола, професор Луіджі, а також сестра Ліджі змогли поділитися з нами і відкрили нам нове бачення стосунків з Богом.  Літургії, адорації та прослава відновили наші сили в Христі», – кажуть молоді люди з Ужгорода.

Особливий смак цій події додали запрошені гості: професор Святого Письма Папського Біблійного Інституту Луіджі Сантопаоло та ведуча с. Едіта Улман SSPS. Молодь слухала з неабияким захопленням конференцію професора, який базував свої вислови на словах Біблії. Музичний супровід упродовж усіх трьох днів вела група прославлення сестер св. Йосифа де Сен-Марк, які прийняли на території свого монастиря проведення цієї зустрічі.

В центральний день Святу Месу очолив Мукачівський єпископ Микола Лучок ОР, який у проповіді дав чотири поради для молоді, а також також виголосив для молоді конференцію у рамках теми Дієцезіальних днів молоді.

«Для мене дні молоді – це в першу чергу перезавантаження, яке справді потрібне в наш час, – розповідає Драбов Наталія. – За ці дні я отримала як і відпочинок, так і духовне наповнення, відповіді на свої запитання та просто весело провела час у чудовій атмосфері. Дякуючи таким зустрічам можна прославити Бога не лише у молитві, а також у співах і танцях з відчуттям повної благодаті. Просто чудовий час!»

Нагадаємо, що відповідальним за душпастирство молоді Мукачівської дієцезії є отець Юрій Голотюк, який разом з активним комітетом з молоді та семінаристами організували цьогорічну зустріч.

Джерело: Мукачівська Дієцезія