Новини

ДЕНЬ ЗУСТРІЧІ МОЛОДІ МУКАЧІВСЬКОЇ ДІЄЦЕЗІЇ

24 Липня, 2023
«Блаженні Милосердні, бо вони зазнають милосердя» Мт 5,7. Таким стало не тільки гасло, і й переживання дня Зустрічі молоді Мукачівської дієцезії, що відбулась у неділю, 23 липня у монастирі Згромадження сестер Святого Йосипа де Сен-Марк у Павшині. На зустріч зібралась завітала і молодь із Закарпаття, Львівщини та Івано-Франківщини.
Протягом дня, під час конференцій, розважання, спілкування та розваг молодь і старша молодь досвідчила, якою є Милосердна любов Господа. Свята Меса – Таїнство любові, віри, надії, під час якої присутні єдиним серцем переживали радість спільної Євхаристії.
Коференцію, молитву та розважання для присутніх провадив єпископ Мукачівської дієцезії Микола Петро Лучок ОР, який і очолив Святу Месу. Співслужили єпископу священники Дієцезії та Мукачівської ГКЄ.
На завершення Святої Меси присутнім оголосили, що від 24 липня 2023 р. душпастирем молоді Мукачівської дієцезії, що включає також пасторацію покликань, призначений о. Юрій Голотюк. Досі цю посаду з 2017 року займав о. Євген Фізер. Єпископ та присутні щиро подякували о. Євгену за плідне і віддане служіння для молоді, а також за організацію Зустрічі молоді, що відбулась 23 липня.
Щоб не забракло сил для спільного перебування, присутніх частували смачним обідом та вечерею.
Завершилася Зустріч молоді свідоцтвом та Молитвою прослави, яку провадив відомий християнський гурт «Кана»
Неймовірні емоції, любов, мир, радість та добро – це про Зустріч молоді 23 липня. Щира вдячність всім організаторам та тим, хто долучився, щоб ця зустріч відбулася.
Джерело: Veritas