Новини

Дієцезіальний день підлітка в Київсько-Житомирській дієцезії

05 Червня, 2023

3-4 червня на базі Карітас – Спес в Зарічанах відбувся перший Дієцезіальний день підлітка, який організувала Комісія у справах душпастирства молоді під гаслом «Ось даю вам владу» (Лк 10, 19).
Про владу, силу, маніпуляції та роздумувало більше 200 підлітків з парафій дієцезії.
Попри зміни у плані, попри тривоги та неспокійні ночі підлітки захотіли провести цей уїк-енд разом.

Після реєстрації всіх прибулих, о. Микола Бистрицький проголосив конференцію, в якій ділився своїми роздумами про маніпуляцію, владу та про те, як це можна це використати для власного розвитку.

Кульмінацією першого дня була свята Меса, яку очолив єпископ Віталій Кривицький разом з єпископом Олександром.

Під час проповіді єпископ Олександр поділився роздумами про підлітків у Біблії та намагався донести для зібраної молоді, що Господь кожному з них дав величезний потенціал бути великим святим.

Після смачного обіду був захопливий та рухливий квест, який приготувала для підлітків о. Ольга Станіславенко CSFN разом з помічниками – клериками ВДС у Ворзелі та аніматорами.

Післяобідній час був наповнений роздумами, конференцією о. Антона Літвінова OMI, молитвою та можливістю зустрітись з Живим Богом в Пресвятих Дарах.

Неділя зранку, після короткої ночі через нічні сирени, почалась з молитви, ранкових танців та конференції, яку проголосив о. Віктор Матушевський SAC, в якій він поділився з молоддю роздумами про пробачення, кривду та екзорцизм.

Завершенням зустрічі була Свята Меса, яку очолив єп. Віталій разом зі священниками. Під час проповіді єпископ ділився своїм досвідом і знаннями, про підлітковий вік, його складнощі і радощі, сильні і слабкі сторони, і заохочував у всіх своїх виборах та рішенням, радитись з Богом, який є не духом чи енергією, а Особою, Люблячим Батьком. На завершення зустрічі всі випускники 9 та 11 класів отримали індивідуальне благословення, щоб у своїх виборах були вірні Божому покликанню.


.Джерело: kzd.org.ua