Новини

«Christmas Contest»: молодіжний пісенний конкурс задля благодійних цілей

29 Квітня, 2021

У Ватикані відбулося представлення молодіжного пісенного конкурсу «Christmas Contest», завдяки якому нададуть підтримку благодійним проектам у Демократичній Республіці Конго.


Дати голос молоді – цей неодноразовий заклик Папи Франциска став натхненням для пісенного конкурсу Christmas Contest, у якому зможуть взяти участь молоді особи від 16 до 35 років. Ця ініціатива, представлення якої відбулося у Ватикані у середу, 28 квітня 2021 р., стане нагодою для того, щоб у цей період, позначений пандемією, створити простір для креативності. Конкурс Christmas Contest відкритий для окремих осіб і музичних колективів, які можуть запропонувати музичний твір на тему Різдва. Переможці конкурсу матимуть можливість виступити на Різдвяному концерті у Ватикані разом з відомими артистами міжнародного рівня.

Умови конкурсу та його мета

Ініціатором конкурсу є Папська Фундація «Gravissimum Educationis», що була заснована Папою Франциском 2015 року для підтримки освіти та виховання, та «Місії Дон Боско», організація, що займається професійною підготовкою молоді в різних країнах світу. Пісенний конкурс Christmas Contest, що передбачає три категорії – текст пісні, музика і виконання – відкритий на всі музичні стилі: від фолку до року, від блюзу до реґі, від ґоспелу до репу. Різні етапи змагань проводитимуться у повній відповідності до норм анти-Covid-19.

Виступаючи під час презентації пісенного конкурсу, кардинал Джузеппе Версальді, Президент Папської Фундації «Gravissimum Educationis», підкреслив, що пандемія, яка спричинила проблеми в різних сферах, не оминула також і освіту. І такі проекти, як Christmas Contest, спрямовані на те, аби застосовувати креативність як перетворюючу силу виховання.

В рамках проведення пісенного конкурсу Christmas Contest його організатори мають на меті також підтримати два благодійні проекти в Демократичній Республіці Конго: фінансування навчально-виховного центру «Дім миру» в Кіквіті та професійного навчального закладу на периферії Кіншаси, в якому навчаються 224 студенти з бідних сімей.

Amedeo Lomonaco / Світлана Духович – Світлана Духович

www.vaticannews.va