Новини

ЧЕТВЕР – ДЕНЬ МОЛИТВИ ЗА ПОКЛИКАННЯ. Яка з відкритих перед тобою доріг твоя?

02 Грудня, 2021

Не бійся шукати відповіді на запитання у своєму серці. Дуже нелегко зупинитися і замислитися, а ще важче зрозуміти Божий задум і план твого життя. Можливо ти вже не раз запитував себе, своїх рідних і близьких, що маєш робити, щоб гідно прожити відпущений тобі час. Яка з відкритих перед тобою доріг твоя? Що вибрати, щоб бути дійсно щасливим? І що таке щастя? Як відкрити своє покликання і його здійснити? Як можна жити з Богом і з радістю служити іншим людям?
Не ти перший ставиш перед собою ці запитання. Не давали вони покою і молодому багатому юнаку із Євангелія. З цими запитаннями і прийшов він до Ісуса. Хотів знайти відповідь на них, вибрати дійсно правдиву дорогу життя. В пошуках своєї дороги не задовольнявся тільки земним, а намагався осягнути і зрозуміти вічне неземне життя.
Що треба зробити, щоб його осягнути? Відповідь на це запитання знають лише двоє: ти і Ісус. Можливо ти вже маєш плани на майбутнє, мрієш про щось, бачиш своє покликання. Тобі здається що ти дуже добре знаєш свої можливості і здібності, що все в житті залежить тільки від тебе, від твого вміння і старання. Але, на жаль, ти бачиш своє життя до якоїсь видимої тобою межі. А що далі? Про це знає лише Ісус. Він бачить твоє життя з іншої сторони. Ніхто не знає тебе краще від нього. Спробуй доручити своє життя Ісусові і ти відразу відчуєш як воно змінюється на краще.
П. Вишковський, «Пізнай своє покликання», Обухів 2004.