Новини

ЧЕТВЕР – ДЕНЬ МОЛИТВИ ЗА ПОКЛИКАННЯ. Що з цього матиму?

14 Жовтня, 2021

Що я буду з цього мати? Промовив Петро до Ісуса: “ Ось ми покинули, що в нас було, і пішли за Тобою. Ісус сказав їм: Істинно кажу вам: Нема такого, щоб кинув би дім, чи жінку, чи братів, чи дітей задля Божого Царства, і не отримав би багато більше за цього часу, а в наступнім віці життя вічне” (Лк 18,28-30). Цікавило це питання і апостолів. Запитували, а що будемо мати з того, що пішли за тобою.
Не забуте це питання і сьогодні. Багато молодих юнаків і дівчат перед страхом нового і невідомого життя стурбовані саме цим питанням. Бо людина не любить робити того, що не приносить для неї користі. Тому немає нічого дивного в тому, що Петро від імені усіх дванадцятьох запитав: а що ж ми будемо мати з того, що пішли за Тобою?
Відповідь на це запитання знаходимо в Євангелії «І кожний, хто задля імени мого покине дім, братів, сестер, батька, матір, жінку, дітей, поля, в сто раз більше одержить і життя вічне матиме в спадщину» (Мт 19, 29).
Відповідь для нас дуже радісна. Христос запевнив своїх учнів, що отримають набагато більше, і не лише потім – після смерті, а й зараз – в нинішньому житті. Ісус обіцяє вічне життя
– Царство небесне, бо Сам не з цього світу.
Не бійся признатися собі, що це запитання тривожить і тебе. Що я буду мати з цього?
Постав це запитання, і отримай чітку і ясну відповідь. Ісус обіцяє тобі вічне життя.
П. Вишковський, «Пізнай своє покликання», Обухів 2004