Новини

Черговий День Зосередження для духовенства Луцької дієцезії

30 Червня, 2022

Цю зустріч провадила практичний військовий психолог пані Олена Зверєва, яку на початку зустрічі представив канцлер Управління Луцької дієцезії о. кан. Павло Хом’як, який також за сумісництвом є військовим капеланом. Варто зазначити, що пані Олена має багаторічний досвід праці з військовослужбовцями, оскільки вона є очільницею Центру допомоги ветеранам АТО у Луцьку, який надає фахову психологічну допомогу військовим та їхнім родинам у Волинській та Рівненській областях.

Підчас цієї зустрічі, п. Олена представила механізми вирішення кризових ситуацій та допомоги військовим, які потребують допомоги, а також як надавати фахову допомогу родин військовослужбовцям. На завершення зустрічі, п. Олена відповідала на запитання, які цікавили священників, як ефективніше нести допомогу у військовий час.

На завершення Дня Зосередження, відбулася зустріч для духовенства. Підчас цієї зустрічі були обговорені поточні справи у дієцезії, зокрема були представлені нові персональні зміни в діє цезії. На завершення єпископ Віталій Скомаровський подякував усім священникам та сестрам за жертовне служіння підчас війни. Зі своєї сторони, священники привітали свого пастиря з річницею єпископської консекрації.