Новини

БЛАГОДІЙНОМУ ФОНДУ “ДОН БОСКО” в Одессі 22 роки.

15 Листопада, 2022

А все почалось з того, що у 1999 році салезіяни отримали будинок колишнього дитячого садка, територію якого облюбувала місцева молодь. Вона ж і стала нашими першими вихованцями.

Пройшло вже 22 роки і зараз занедбаний будинок перетворився на Благодійний Фонд, в приміщенні якого проводиться повноцінна діяльність з дітьми і молоддю, виховуючи їх  добрими християнами і чесними громадянами.

День Народження розпочався молитвою, яку провів настоятель салезіянської спільноти в Одесі о. Цезарій Червінський.  Після спільної світлини діти  та батьки розійшлись по різним турнірам і майстер класам, які проводили представники різних організацій, з якими ми тісно співпрацюємо.

 

За два дні святкувань захід зібрав понад 250 людей, переважаюча більшість з яких це діти та молодь не тільки з Одеси, а й з південних та східних регіонів України.

Ми дякуємо всім, хто розділив з нами це свято і молимось за кожного, хто в різний спосіб пов’язаний з нашою діяльністю.  Дякуємо Богу за можливість вже 22 роки нести звістку про воскреслого Ісуса дітям та молоді.

 

Внутрішньоклубний турнір школи бойових мистецтв “САЗ”

Змагання зі спортивного орієнтування

Турнір з пінг-понгу

Турнір з шашок та шахів

Турнір з настільного футболу

Турнір з більярду

 

Майстер зі створення свічок

Надання першої невідкладної допомоги

 

Hand-made

Поводження з вибухонебезпечними засобами

Для чого потрібна машина швидкої допомоги ?!

Надання першої невідкладної допомоги

Настільні ігри для підлітків