Новини

Архієпископ Мечислав Мокшицький освятив oхоронку Святого Архангела Михаїла в Старому Яричеві

01 Січня, 2024

22 грудня 2023 року в Старому Яричеві, що належить до парафії Всіх Святих у Новому Яричеві, Львівський митрополит освятив oхоронку Святого Архангела Михаїла.

Надзвичайно гарно оформлений був зал до свята. Діти дуже гарно виступали. Всі старанно готувалися до свята, разом із сестрами Херубіною і Софією зі згромадження Святого Архангела Михаїла CSMA та виховательками заздалегідь вчили віршики, пісні, таночки і з хвилюванням чекали виступу, адже це був їхній перше свято разом в новому садочку. Свято проходило в дуже теплій та Різдвяній атмосфері.

Після вертепу та Різдвяного виступу дітей архієпископ Мечислав разом з настоятелем о. Якубом Дембіцким прочитали молитву освячення та митрополит благословив відновленні приміщення охоронки Святого Архангела Михаїла. На свято до дітей також завітали гості з Фонду „Dobrze, że jesteś” з великою кількістю солодощів та подарунків під ялинку.

Настоятель о. Якуб Дембіцкі підкреслив, що завдяки добрій співпраці із місцевою владою та добрій волі багатьох жертводавців вдалось швидко адаптувати старе приміщення громади для нового садочку, де діти зараз мають змогу спільно зростати, вчитись та молитися. “Це є наш другий садочок, який ми відкрили – сказав отець Якуб – Його історія почалась два роки тому, коли з початком війни до нас прибуло багато біженців зі сходу і треба було знайти місце для дітей. І це є добрий приклад співпраці голови ОТГ, селищною радою та парафією – це була наша спільна ідея відкрити цей другий садочок та допомагати дітям. На сьогоднішній день в цьому садочку маємо 39 дітей, а в Новому Яричеві, який вже існує 15 років, є 48 дітей”.

На завершення Архієпископ закликав продовжувати працювати на благо та майбутнє Церкви і країни, надалі підтримувати гарну атмосферу та довіру між вихователями садочку.

В цей Рік Святого Архангела Михаїла, який Церква в Україні розпочала нещодавно, ввіряємо нашому покровителю дітей із садочку в Старому Яричева, наших захисників та всю Україну.

Автор : Олександр Кусий