Новини

Архієпископ Кульбокас відвідав католицьку гімназію в Києві

12 Жовтня, 2023

У вівторок, 10 жовтня, до Гімназії ім. Івана Павла ІІ у Києві завітав Апостольський нунцій в Україні архієпископ Вісвальдас Кульбокас. Учні мали нагоду ближче познайомитись з ватиканським дипломатом та поставити йому запитання.

На початку зустрічі відбулась молитва. Після неї архієпископ Вісвальдас відповів на запитання дітей, які лунали в рамках свого роду прес-конференції, та у супроводі сестер салезіянок, які опікуються католицькою гімназією, оглянув приміщення й навчальний простір закладу.

 

Після цього нунцій відвідав парафію Воздвиження Всечесного Хреста і два монастиря: Згромадження Святого Йосифа та Дочок Марії Помічниці Християн (сестер салезіянок). Отці кармеліти, які служать парафії з 1991 року та сестри обох згромаджень плідно співпрацюють у душпастирсько-виховательській діяльності як у парафії, так і в гімназії. «Ми дуже вдячні Апостольському нунцію за візит і за батьківське, щире, радісне серце», – зазначила директорка гімназії сестра Анна Заінчковська FMA.

 

Сестри салезіянки служать в Києві з 2021 року в Гімназії імені Івана Павла ІІ та допомагають в душпастирстві дітей та підлітків у парафіі Воздвиження Всечесного Хреста на Святошино. Цього року гімназія втретє відкрила свої двері для учнів 1-4 класів.

Джерело: rkc.org.ua