12 лютого Верховна Рада ухвалила постанову №12412 про встановлення в Україні Національного дня молитви, який відзначатиметься щорічно 24 лютого.

“За” проголосували 255 народних обранців.

За час війни ми побачили, що молитва є секретом стійкості українського народу. Тож хай цей День молитви стане часом відновлення наших сил, усвідомлення нашої місії, того, що кожен із нас має чинити на своєму бойовому блокпосту для того, щоб обстояти суверенітет і територіальну цільність Батьківщини.

Молитва – це особлива сила, яка приходить до нас через спілкування з Богом. Хай цей День об’єднає всіх нас, хай допоможе відкласти внутрішні чвари, аби ми, стоячи разом перед Божим обличчям, виблагали в Нього миру для України. Хай завдяки молитві за Україну ми станемо ще більше згуртовані і сильні.

У ці дні ми також дякуємо нашим Захисникам і Захисницям, волонтерам, медикам, капеланам, усім, хто наближає Перемогу. Пам’ятаємо про полеглих Героїв, молимося за поранених, полонених і зниклих безвісти, підтримуємо їхні родини. Кожен із нас може стати світлом там, де сьогодні темрява, – через молитву, працю, підтримку ближнього та єдність.

Джерело