Новини

25 БЕРЕЗНЯ ПАПА РИМСЬКИЙ ПОСВЯТИТЬ РОСІЮ І УКРАЇНУ НЕПОРОЧНОМУ СЕРЦЮ МАРІЇ

15 Березня, 2022

Подія відбудеться під час урочистості Покаяння, яку Папа Франциск очолить о 17:00 у базиліці Святого Петра. Той самий акт того ж дня у Фатімі здійснить кардинал Краєвський,  як посланець Папи. Про це повідомив директор прес-служби Святого Престолу Маттео Бруні. Для посвячення обрано свято Благовіщення Пресвятої Богородиці.

Богородиця під час явлення 13 липня 1917 року у Фатімі просила посвятити Росію Її Непорочному Серцю, заявляючи, що, якщо це прохання не буде прийнято, Росія поширить «свої помилки по всьому світу, сприяючи війнам і переслідуванням». Добро, – додала врна, – буде катоване, Святіший Отець матиме багато страждань, різні народи будуть знищені». Після об’явлень у Фатімі відбулися різні акти посвячення Непорочному Серцю Марії.

Пій XII 31 жовтня 1942 року посвятив увесь світ, а 7 липня 1952 року посвятив народи Росії Непорочному Серцю Марії

Павло VI 21 листопада 1964 року в присутності отців Другого Ватиканського Собору відновив посвячення Росії Непорочному Серцу Марії.

Папа Іван Павло II склав молитву що назвав «Актом доручення», який був проголошений в базиліці Санта-Марія-Маджоре 7 червня 1981 року, на урочистість П’ятидесятниці. Потім ще 13 травня 1982 року. На згадку про “Так” Марії в момент Благовіщення, 25 березня 1984 року на площі Святого Петра, у духовній єдності з усіма єпископами світу,  Іван Павло ІІ довірив усі народи Непорочному Серцю Марії:

У червні 2000 року Святий Престол розкрив третю частину таємниці Фатіми, і тодішній архієпископ Тарчізіо Бертоне, секретар Конгрегації віровчення, підкреслив, що сестра Лусія в листі 1989 року особисто підтвердила, що цей акт урочистого та вселенського посвячення відповідало тому, чого хотіла Богородиця: «Так, це було зроблено, – писав візіонер, – так, як просила Богоматір 25 березня 1984 року».

www.vaticannews.va