Новини

24 БЕРЕЗНЯ – ДЕНЬ ПОКУТИ ТА ПОКАЯННЯ ЗА ГРІХИ НАШОГО НАРОДУ. Звернення Єпископату України

20 Березня, 2022
Звернення Конференції єпископів України з приводу духовного приготування до присвячення України та Росії Непорочному Серцю Марії, що відбудеться 25 березня 2022 року.

Всечесні Отці та Богопосвячені Особи!

Улюблені Брати і Сестри!

Ми всі добре знаємо, що однією з важливих тем Фатімського послання є прохання Богородиці про присвячення Росії Її Непорочному Серцю. Марія наголосила, що якщо Святіший Отець це зробить, Росія навернеться, і світ зазнає тривалого миру.
Слідуючи голосу Божої Матері, ми звернулися до Папи Франциска, щоб у цей важкий час, коли війна руйнує людське життя і залишає за собою руїни, він присвятив Росію та нашу виснажену Батьківщину Непорочному Серцю Марії. Ми були раді почути, що Святіший Отець, задовольнивши наше прохання, 25 березня, у свято Благовіщення, звершить цей Акт Присвячення.

Ми готуємося до цього важливого моменту через триваючу Новенну, яка є нашим молитовним чуванням і благанням про припинення війни та дар миру. Особливим виміром цього чування стане передостанній день Дев’ятниці, який припаде на четвер 24 березня. Ми проголошуємо його днем покаяння та покути за наші особисті гріхи та гріхи народу, за гріхи неповаги до життя, а особливо за гріхи абортів. Натомість в останній день Новенни 25 березня, збираймося разом в парафіяльних храмах о 18 год., щоб в духовній єдності з Папою Франциском звершити Святу Месу та Акт Присвячення.

З’єднаймося одночасно в молитві, щоб з різних сторін, але єдинодушно просити про навернення Росії та про тривалий мир для України та світу.

Ваші Єпископи

18 березня 2022 року