Події

Зустріч в Тиврові

08 Листопада, 2015

plЗакінчилися дні зосередження для молоді в Тиврові з 23-25 жовтня 2015 року. Зустріч відбувалась в рамках приготування до Всесвітнього Дня Молоді у Кракові.

Приїхала молодь з різнних міст України: Київ, Гнівань, Вінниця, Обухів та з містечка Сутиски, Рахни Лісові. В ці дні ми досвідчували різні свідоцтва, кожен мав змогу відчути присутність Христа між нами. Гасло цієї зустрічі: «Гасед, рагамім, елеось – Милосердний як Отець». Це слова з Послфння Святішого Отця Франциска До Молоді з нагоди XXXI CДM Краків 2016
Роздумуючи над словами Папи Франциска це був для нас час духовного піднесення, заклик у відновленні милосердя для кожного з нас.
Після читання і роздумів над текстом послання мала мвсце конференція на тему «Сповідь». Кожен міг «зупинитися» і подумати, що можна змінити у власному житті. Та головне ми змогли ближче пізнати один одного, познайомитися з новими людьми та відновити внутрішнього «духа». Не важливо приїхав ти перший раз чи вже у п’яте, кожного разу ти дізнаєшся щось нове, відкриваєш щось приховане раніше, але таке рідне. Дякуємо за таку можливість приїздити до такого місця, де радо приймуть та завжди підкажуть правильне рішення. В же з нетерпінням чекаємо на Всесвітні Дні Молоді в Кракові.