Події

З Божим благословенням школярі та студенти розпочинають новий навчальний рік

29 Серпня, 2017

Згідно традиції, на початку нового навчального року, в усіх римсько-католицьких парафіях відбувається благословення дітей, студентів, вчителів та викладачів вищих навчальних вузів.

Хоча ще до 1 вересня залишилося декілька днів, однак в останню неділю місяця 27 серпня діти міста Луцька ішли до храму, несучи з хвилюванням у своїх ранцях підручники та шкільне приладдя. На закінчення Євхаристії усі зібралися перед вівтарем, щоб у спільній молитві разом із настоятелем кафедральної парафії св. Апостолів Петра і Павла у Луцьку о. кан. Павлом Хом’яком просити доброго Бога про щедре благословення на новий навчальний рік.

Найбільш хвилюючою ця подія була для першокласників, адже вони з нетерпінням чекають першого шкільного дзвінка і уже давно приготували свої ранці.
Разом із душпастирем, під опіку Пресвятої Діви Марії віддають своїх дітей і батьки, які також випрошують у Господа Бога для них щедрих дарів.

Щедре покроплення свяченою водою шкільного приладдя викликало усмішку та пожвавлення.

Слід зазначити, що напередодні цієї події в парафії проходила акція: «Допоможи дітям із малозабезпечених сімей приготуватися до школи» на яку відгукнулися небайдужі парафіяни, приносячи шкільне приладдя та пожертвування, яке пізніше буде передане школярам. Це один із способів в який душпастирі парафії вчать своїх вірних бачити потреби інших, приходити їм на допомогу і дарувати дітям усмішку.

 

Джерело: Луцька дієцезія