Події

Як колядувала харківська молодь УГКЦ

17 Січня, 2017

На Різдвяні свята спільнота парафії Святого Миколая Чудотворця УГКЦ м. Харкова “Квіти Слобожанщини” влаштувала вертеп під назвою “Різдвяні мелодії“. Молодь співала різноманітні, зокрема й давні колядки, розказувала всілякі віншування.

unnamed_208b7

Дебют вертепу відбувся в рідній парафії спільноти. Далі молодь колядувала та приносила радість людям у багатолюдних місцях: метрополітені, на залізничному вокзалі, центральних проспектах та вулицях Харкова.
8 січня колядники були у Свято-Покровському монастирі отців василіан(Покотилівка), де привітали ігумена о.Йосифа з іменинами.

Наступного дня “Різдвяні мелодії ” пролунали у Харківському госпіталі для військових, разом з о.Андрієм Насінником заходили в кожну палату та вітали бійців із різдвяними святами, дарували цукерки, мандарини, бажали якнайшвидшого одужання нашим захисникам.

Також молодь взяла активну участь Всеукраїнському  фестивалі «Вертеп-Фест 2017», який відбувся у Харкові. Варто зазначити, що Харківський екзархат УГКЦ разом із БФ «Карітас Харків» були партнерами цього фестивалю.

Як проходив “ВЕРТЕП-ФЕСТ 2017” у Харкові можна подивитись відео.

15 січня “Квіти Слобожанщини” з різдвяною програмою відвідали с. Бугаївка (Ізюмський р-н, Харківська обл.), де представили виступ місцевим школярам.

Оскільки свята ще тривають, то харківська молодь планує заколядувати у Свято-Дмитріївському храмі УАПЦ(о) та в костелі Успіння Пресвятої Богородиці РКЦ.

 

Джерело: Андрій Головченко, м. Харків